Suna Dumankaya’dan Temizleyici Tonik Tarifi

0
122

Suna dumankaya, Suna dumankayadan güzellik önerileri, Suna Dumankaya’nın, cilt bakımı, tarifi, suna dumankaya’dan, cilt, temizleyici, tonik, tarifi. Suna dumankaya’dan, hassas, ciltler, için, tonik, tarifi. hassas, ciltlerin, temizliği, nasıl, yapılmalı. Doğal, tonik, nasıl, hazırlanır. tonik, nasıl, kullanılır.

Tonik, ciltte kalmış kir, yağ ve temizleyici kalıntılarını temizler ve cildi tazeler. Aşağıdaki tariflerle hazırladığınız tonikten birkaç damla pamuğa damlatıp, silmeden, tamponlayarak cildinize uygulayın. Toniklemeden sonra yüzünüze maden suyu püskürtün ve kağıt mendille tamponlayarak kurutun. Son olarakta nemlendirici sürerek günlük bakımınızı tamamlamış olursunuz.

a- KARMA CİLTLER İÇİN: Lavanta, melisa, papatya, hatmi çiçeği, yarım fincan saf alkol, içme suyu karıştırılır. Soğuk bir yerde muhafaza edilip her akşam kullanılır.

b – HASSAS CİLTLER İÇİN: Bir çorba kaşığı biberiyeyi, 300 ml. gül suyuna karıştırarak karanlık bir yerde saklayın. Bununla her akşam cildinizi temizleyin.

c – KIRIŞIKLIKLAR İÇİN Malzeme: Yarım litre ılık su, 1 tatlı kaşığı karbonatı karıştırın. Pamukla, cildinize uygulayın.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER