Bitkisel İlaçlar

Cilt Tazeleyici Maske


closeBu yazı 4 yıl 3 ay 9 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

, , , , , , ,, , Bir fincan elma sirkesi veya damıtılmış beyaz sirke bir kahve fincanı su ile karıştırılır. Sabahları ve gece yatarken yüz yıkandıktan sonra bir kerede hazırlanan karışım ile yıkanır.

  • Derinin doğal asitliğini sağlar ve kaba lekeli deriyi temizler zarifleştirir. Hoş kokulu içerklerin ilavesi ile daha kullanılışlı hale getirilebilir.

Saç boyarken boyaya bir fincan sirke ilave edilebilir. sarışınlar beyaz sirke kullanmalıdır.

  • Son araştırmalara göre deri ve saç zararlı bakteri etkilerine karşı koruma sağlayan doğal bir asit  yüzeyine sahiptir. Banyodan sonra son durulanma suyuna saçın ve vücudun asit dengesini sağlamak için 1 ffincan sirke eklenebilir.

Benzer Konular:

  serap kunaktan cilt maskeleriserap kunaktanserap kunak kiraz maskesiferidun kunak elma sirkesiserap kunak sivilce maskeleriserap kunak sivilceçörek otu maskesiserap kunaktan el maskesicilt tazeleyici maskecildi tazeleyen maskelergözenek temizleyici maskeserap kunak kayısı maskesiserap kunaktan maskelerserap kunaktan cilt maskesiserap kunak cilt temizleyici maskeserap kunak cildine ne kullanıyoribrahim saraçoglu cildine ne kullanıyo,

Bu Konuyu Google'da Ara : Cilt Tazeleyici Maske
Yorum yapın

Yorum Yaz!