Cuma , 22 Ağustos 2014
En Çok Sorulan >
Anasayfa » Bitkisel Bakım Setleri » Cilt Tazeleyici Maske

Cilt Tazeleyici Maske

Cilt tazeleyici , cildi tazeleyen doğal , , , elma sirkesi, , ciltteki asit dengesi,, cildi yağdan arındırmanın yolları , Bir fincan elma sirkesi veya damıtılmış beyaz sirke bir kahve fincanı su ile karıştırılır. Sabahları ve gece yatarken yüz yıkandıktan sonra bir kerede hazırlanan karışım ile yıkanır.

  • Derinin doğal asitliğini sağlar ve kaba lekeli deriyi temizler zarifleştirir. Hoş kokulu içerklerin ilavesi ile daha kullanılışlı hale getirilebilir.

Saç boyarken boyaya bir fincan sirke ilave edilebilir. sarışınlar beyaz sirke kullanmalıdır.

  • Son araştırmalara göre deri ve saç zararlı bakteri etkilerine karşı koruma sağlayan doğal bir asit  yüzeyine sahiptir. Banyodan sonra son durulanma suyuna saçın ve vücudun asit dengesini sağlamak için 1 ffincan sirke eklenebilir.

Benzer Konular:

  çörek otu maskesiserap kunak kiraz maskesicilt tazeleyici maskeserap kunaktan cilt maskeleriçörek otu cilt maskesiserap kunak sivilce maskeleriserap kunaktanserap kunak sivilceferidun kunak elma sirkesigözenek temizleyici maskeserap kunak kayısı maskesicildi tazeleyen maskelerserap kunaktan el maskesitazeleyici yüz maskesiserap kunaktan sivilce maskesiserap kunaktan maskelerserap kunak gözenekferidun kunak serap kunak irmik maskesiserap kunaktan cilt maskesiserap kunaktan çörek, ara   Cilt Tazeleyici Maske

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>