Perşembe , 24 Nisan 2014


En Çok Sorulan >
Anasayfa » Bitkisel Bakım Setleri » Cilt Tazeleyici Maske

Cilt Tazeleyici Maske

, , , , , elma sirkesinin cilde , ciltteki asit dengesi,gözenek temizleyici maske, cildi yağdan arındırmanın yolları nelerdir, Bir fincan elma sirkesi veya damıtılmış beyaz sirke bir kahve fincanı su ile karıştırılır. Sabahları ve gece yatarken yüz yıkandıktan sonra bir kerede hazırlanan karışım ile yıkanır.

  • Derinin doğal asitliğini sağlar ve kaba lekeli deriyi temizler zarifleştirir. Hoş kokulu içerklerin ilavesi ile daha kullanılışlı hale getirilebilir.

Saç boyarken boyaya bir fincan sirke ilave edilebilir. sarışınlar beyaz sirke kullanmalıdır.

  • Son araştırmalara göre deri ve saç zararlı bakteri etkilerine karşı koruma sağlayan doğal bir asit  yüzeyine sahiptir. Banyodan sonra son durulanma suyuna saçın ve vücudun asit dengesini sağlamak için 1 ffincan sirke eklenebilir.

Benzer Konular:

  çörek otu maskesiserap kunak kiraz maskesicilt tazeleyici maskeserap kunaktan cilt maskeleriserap kunak sivilce maskeleriserap kunaktançörek otu cilt maskesiserap kunak sivilceferidun kunak elma sirkesigözenek temizleyici maskeserap kunak kayısı maskesiserap kunaktan el maskesicildi tazeleyen maskelertazeleyici yüz maskesiserap kunaktan maskelerserap kunaktan sivilce maskesiserap kunak gözenekferidun kunak serap kunak irmik maskesiserap kunaktan cilt maskesiserap kunaktan çörek,

   Cilt Tazeleyici Maske

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>