Göz Altı Torbalarına Bitkisel Çözüm- Ebru Şallı’dan Göz Altları İçin Hücre Yenileyici Maske

0
155

Göz altı torbalarına ne iyi gelir? Göz altı bakımı nasıl yapılır? Göz altı torbacıklarının tedavisi. Göz altları için hücre yenileyici maske. Göz altı morlukları nasıl tedavi edilir? Göz altı morluklarına bitkisel çözüm. Ballı göz maskesi.Yoğun çalışma temposu kullanılan kozmetik ürünler ve tabiki de genetik faktörler sebebiyle göz altlarıda morarmalara ya da torbaların oluşmasına neden olabilir. Göz altlarınız için yapacağınız hücre yenileyici maske sayesinde göz altlarındaki sorunlardan kurtulabilir ve daha dinç ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.   İşte Ebru Şallı’dan hücre yenileyici gözaltı maskesi;

Gerekli Malzemeler: Buğday yağı, 1 çay kaşığı bal, 1 adet olgun kivi.

Hazırlanışı: Kiviyi sarımsak rendesi veye cam rende ile rendeleyin buğday yağı ve belıda ekleyerek krem kıvamını elde edinceye kadar karıştırın.

Uygulanışı: Hazırladığımız bu maske gece yatmadan önce  temizlenmiş göz altlarına  sürülür ve 20 dk beklenir. Hazırladığımız karışımda buğday yağında bulunan E vitamini cildi nemlendirerek hücreleri yeniler, baldaki bir çok vitamin ve antioksidanlar sayesinde cilt gerekli olan vitaminleri alarak daha da canlı gözükmeye başlar, kivi deki kırışıkları açma özelliği sayesinde  kırışıklar azalır işte bu etkiler sayesinde 1 ay içerisinde göz altlarında etkin bir iyileşme gözlemlenir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER