Bitkisel İlaçlar

Göz Altı Torbalarına Bitkisel Çözüm- Ebru Şallı’dan Göz Altları İçin Hücre Yenileyici Maske


Yazı 15 Şubat 2012 tarihinde eklendi. » Bitkisel Cilt Bakımı, Cilt Maskeleri, Doğal Temizlik, Ebru Şallı, Güzellik |

closeBu yazı 4 yıl 3 ay 10 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Göz altı torbalarına ne iyi gelir? Göz altı bakımı nasıl yapılır? Göz altı torbacıklarının tedavisi. Göz altları için hücre yenileyici maske. Göz altı morlukları nasıl tedavi edilir? Göz altı morluklarına bitkisel çözüm. Ballı .Yoğun çalışma temposu kullanılan kozmetik ürünler ve tabiki de genetik faktörler sebebiyle göz altlarıda morarmalara ya da torbaların oluşmasına neden olabilir. Göz altlarınız için yapacağınız hücre yenileyici maske sayesinde göz altlarındaki sorunlardan kurtulabilir ve daha dinç ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.   İşte Ebru Şallı’dan hücre yenileyici gözaltı maskesi;

Gerekli Malzemeler: Buğday yağı, 1 çay kaşığı bal, 1 adet olgun kivi.

Hazırlanışı: Kiviyi sarımsak rendesi veye cam rende ile rendeleyin buğday yağı ve belıda ekleyerek krem kıvamını elde edinceye kadar karıştırın.

Uygulanışı: Hazırladığımız bu maske gece yatmadan önce  temizlenmiş göz altlarına  sürülür ve 20 dk beklenir. Hazırladığımız karışımda buğday yağında bulunan E vitamini cildi nemlendirerek hücreleri yeniler, baldaki bir çok vitamin ve antioksidanlar sayesinde cilt gerekli olan vitaminleri alarak daha da canlı gözükmeye başlar, kivi deki kırışıkları açma özelliği sayesinde  kırışıklar azalır işte bu etkiler sayesinde 1 ay içerisinde göz altlarında etkin bir iyileşme gözlemlenir.

Benzer Konular:

  goz altı torbalarına ne ıyı gelırgözaltı torbalarına ne iyi gelirgöz altı torbalarına bitkisel çözümgöz torbalarına kesin çözümgöz torbalarına ne iyi gelirgöz altı şişliklerine çözümebru şallı göz altı torbalarıebru şallı göz altı morluklarıgoz alti sisliklerine ne iyi gelirgözaltı torbalarına bitkisel çözümbuğday yağı maskesi ebru şallı cilt bakımıgözaltı şişliklerine çözümhücre yenileyici maskeebru şallı göz altı maskesigöz altı morlukları için kesin çözümgözaltı maskesigöz altı morluklarına ne iyi gelirgözaltı torbaları için bitkisel çözümgöz altı torbaları için maskegöz altı torbalarına doğal çözüm,

Yorum yapın

Yorum Yaz!