Cumartesi , 30 Ağustos 2014
En Çok Sorulan >
Anasayfa » Bitkisel Cilt Bakımı » Sağlıklı ve Uzun Kirpikler İçin Badem Yağı:

Sağlıklı ve Uzun Kirpikler İçin Badem Yağı:

 Sağlıklı ve Uzun Kirpikler İçin Badem Yağı:Cilt bakımı denilince ilk aklımıza gelen ürünlerden biriside badem yağıdır. cildinizi nemlendirip canlandırır.  Cilde ihtiyacı olan nem desteğini sağlanabilmesi oldukça önemlidir. Şunu unutmayalım kuruyan cilt erken yaşlanır.  Cildimize ihtiyacı olan nem desteğini mümkün olduğunca doğal yollarla sağlamalıyız bunun için kolaylıkla temin edebileceğiniz badem yağından faydalanacağız.  Badem yağı acı ve tatlı badem çekirdeğinin karışımından elde edilir. Cildi yumuşak tutar. Hassas ciltler için çok yararlıdır. ve mineraller bakımından zengin olan bu yağı, hem cildin hem de saçların (E) vitami ihtiyacını karşılar. Yüzdeki lekelere, siyah noktalardan dolayı gözenekleri genişlemiş, kuru, pullanmış ciltlere çok faydalıdır. Her gece yüzünüze badem yağı sürebilirsiniz.

uzun kirpikler 150x150 Sağlıklı ve Uzun Kirpikler İçin Badem Yağı:Kirpiklerin ve kaşların bakımı için badem yağının kullanımı:

            Badem yağı kirpiklere ve kaşlara gece yatmadan önce uygulanır. Gözler ilk olarak günün makyajından arındırılmalı ve temizlenmelidir. 1-2 damla badem yağını gözünüze kaçırmadan kirpiklerinize ve kaşlarınıza parmaklarınız veya pamuklu çubuk yardımıyla uygulayın.

Yaklaşık 4-6 haftada kirpiklerinizde ve kaşlarınızdaki kalınlaşma ve uzamayı fark edeceksiniz.

Benzer Konular:

  badem yağı kirpiktatlı badem yağı kirpikbadem yağı kirpiğe nasıl kullanılırbadem yagi kirpiklere iyi gelirmikirpikler için badem yağıbadem yağı sivilceye iyi gelirmiibrahim saraçoğlu badem yağıtatlı badem yağı kirpiklere nasıl uygulanırserap kunak kirpikbadem yagi kirpiklere nasil surulurkirpiklere badem yağıbadem yağı cilde iyi gelirmibadem yağıferidun kunak kirpikserap kunak kirpik bakımıahmet maranki kirpik bakimibadem yağı kirpiğe nasıl sürülürbadem yağı kirpiklere nasıl uygulanmalıbadem yağı kirpikte nasıl kullanılıruzun kirpikler için, ara   Sağlıklı ve Uzun Kirpikler İçin Badem Yağı:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>