Bitkisel İlaçlar

Ahmet Maranki’nin Mide Ülserini Tedavi Eden Tarifi


close

Ahmet Maranki’nin mide ülseri kürü, , , , ,

Mide Ülseri Tedavisi İçin Bitkisel Kür
Tarifi:
Çiğ Patates ve Beyaz lahananın suyu sıkarak her sabah bir bardak olarak içilir. ilk hafta sonra günde  1,5-2 bardak içilerek bu küre 20 gün devam edilir.
Faydaları:
Bu kür düzenli olarak uygulandığında   midedeki yanma, ülser, reflü şikayetleri tamamen ortadan kalkacaktır.


Benzer Konular:

  mide ülseri bitkisel tedaviahmet maranki mide ülseriibrahim saraçöğlu mide ağrısımide ülserinin bitkisel tedavisimide ülseri bitkisel tedavisimide ülserine bitkisel çözümmide ağrısı ibrahim saraçoğluahmet maranki mide ülseri için şifalı bitkilersaraçoğlu mide yarasına patatesli tarifimide ulseri nedir marankiden kurmide ülseri bitkisel tedavi ahmet marankimide ülseri ahmet marankiahmet maranki mide tedavisimide ağrısına iyi gelebilecek alternatif tedaviler feridun kunakmide ağrısına bitkisel çözüm ahmet marankimaranki ve patates suyu tarifiahmet maranki ülser tedavisi şifalı bitkilerülsere bitkisel çözüm ibrahim saraçoğlupatates suyu ahmet marankipatates suyu nasil cikarilir,

4 Yorum »

 • bora

  patates ve lahananın suyunu nasıl sıkacagız acaba anlıyamadım yardımcı olursanız sevınırım teşekkurler

 • ozlem

  Patates ve lahanayı ince rende ile rendeleyip bir tülbent yardımıyla elinizle sıkabilirsiniz, lahana için rendelemek yeterli olmaz ise rendeledikten sonra bir havanda lahanayı dövdükten sonra sıkın. Ayrıca katı meyve sıkıcı aparatları ile patates ve lahananın suyunu kolaylıkla elde edebilirsiniz.
  Teşekkürler…

 • NEBİYE

  İyi günler bende de reflumu ulsermi henüz bilmiyorum doktora gitmedimki ancak mide yanması çok oluyo bende özelliklede kahvaltıdan sonra oluyo geceleri çok yanmalarim oluyo söylediğimiz patates ve lahana kurunu yaptım ancak kahvaltıdan kaç saat önce icmeliyim içtikten kaç saat sonra kahvaltı yapmalıyım her birinden bir fincanmi olacak bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim.

 • NEBİYE

  Cevap yazarsanız sevinirim

Yorum yapın

Yorum Yaz!