Çarşamba , 23 Temmuz 2014
En Çok Sorulan >
Anasayfa » Ahmet Maranki » Ahmet Maranki’nin Mide Ülserini Tedavi Eden Tarifi

Ahmet Maranki’nin Mide Ülserini Tedavi Eden Tarifi

Ahmet Maranki’nin mide ülseri kürü, mide ülseri edilebilir mi? mide ülserinin bitkisel tedavisi, mide yanması nesıl ? reflünün doğal tedavisi, , , mide yanması doğal yollarla edilebilir mi?

Mide Ülseri Tedavisi İçin Bitkisel Kür
Tarifi:
Çiğ Patates ve Beyaz lahananın suyu sıkarak her sabah bir bardak olarak . ilk hafta sonra günde  1,5-2 bardak içilerek bu küre 20 gün devam edilir.
Bu kür düzenli olarak uygulandığında   midedeki yanma, ülser, reflü şikayetleri tamamen ortadan kalkacaktır.


Benzer Konular:

  mide ülseri bitkisel tedavimide ülserine ne iyi gelirmide ülserine bitkisel çözümpatates suyu neye iyi gelirmide ülseri için bitkisel tedavipatates suyu nasıl çıkarılırmide ülseri bitkisel tedavisiahmet maranki patates suyu neye iyi gelirmide ülserine bitkisel tedavimide ülserine iyi gelen bitkilerahmet maranki mide ülseriahmet maranki mide ülseri tedavisimide ülserinin bitkisel tedavisiibrahim saraçoğlu ülser tedavisimide ülseri bitkisel tedavi ahmet marankipatates suyu mideye iyi gelirmimide ülseri bitkisel çözümibrahim saraçöğlu mide ağrısımaranki mide ülserimide ülserine kesin çözüm,

   Ahmet Maranki’nin Mide Ülserini Tedavi Eden Tarifi

2 yorum

  1. patates ve lahananın suyunu nasıl sıkacagız acaba anlıyamadım yardımcı olursanız sevınırım teşekkurler

    • Patates ve lahanayı ince rende ile rendeleyip bir tülbent yardımıyla elinizle sıkabilirsiniz, lahana için rendelemek yeterli olmaz ise rendeledikten sonra bir havanda lahanayı dövdükten sonra sıkın. Ayrıca katı meyve sıkıcı aparatları ile patates ve lahananın suyunu kolaylıkla elde edebilirsiniz.
      Teşekkürler…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>