Bitkisel İlaçlar

Ahmet Maranki’nin Mide Ülserini Tedavi Eden Tarifi


Ahmet Maranki’nin mide ülseri kürü, , , , ,

Mide Ülseri Tedavisi İçin Bitkisel Kür
Tarifi:
Çiğ Patates ve Beyaz lahananın suyu sıkarak her sabah bir bardak olarak içilir. ilk hafta sonra günde  1,5-2 bardak içilerek bu küre 20 gün devam edilir.
Faydaları:
Bu kür düzenli olarak uygulandığında   midedeki yanma, ülser, reflü şikayetleri tamamen ortadan kalkacaktır.


Benzer Konular:

  mide ülseri bitkisel tedaviibrahim saraçöğlu mide ağrısımide ülserinin bitkisel tedavisimide ülseri bitkisel tedavisiahmet maranki mide ülserimide ülserine bitkisel çözümmide ağrısı ibrahim saraçoğluAhmet marankiden mide ulserpatates suyu nasil yapilir dr ferudun kunakülser bitkisel tedavi ahmet marankipatates suyu lahana suyu neye faydalıdır nasil icilmeliülser tedavisi ahmet marankiahmat maranki reflü ülsermide ülseri bitkisel tedavi ahmet marankimide ağrısına ne iyi gelir feridun kunakmaranki ülser tedavisiibrahim saracoglu mide çiğ patates küruferidun kunak mide için patates suyuahmet maranki mide ülseri kürüahmet marangil mide unseli tedavisi,

2 Yorum »

  • bora

    patates ve lahananın suyunu nasıl sıkacagız acaba anlıyamadım yardımcı olursanız sevınırım teşekkurler

  • ozlem

    Patates ve lahanayı ince rende ile rendeleyip bir tülbent yardımıyla elinizle sıkabilirsiniz, lahana için rendelemek yeterli olmaz ise rendeledikten sonra bir havanda lahanayı dövdükten sonra sıkın. Ayrıca katı meyve sıkıcı aparatları ile patates ve lahananın suyunu kolaylıkla elde edebilirsiniz.
    Teşekkürler…

Yorum yapın

Yorum Yaz!