Cumartesi , 23 Ağustos 2014
En Çok Sorulan >
Anasayfa » Bitkiler » Altını Islatan Çocuklara Bitkisel Kür Uygulayın

Altını Islatan Çocuklara Bitkisel Kür Uygulayın

Aileler, çocuklarının yaşadığı birçok problemin sebebini anlayamazlar. Nedeni ne olursa olsun, bitkilerden hazırlanan kürler ile bu rahatsızlık tekrar etmeksizin ortadan kalkabilmektedir.

Anne, çocuğunu uyandırmaya gittiğinde onun yatağının ıslandığını görür veya çocuğunun gün içerisinde okulda altını ıslattığını öğrenebilir. Bazı anne baba bu davranışın normal olduğu kabul edip kendileri için bir problem teşkil etmediğini kabul ediyorlar fakat bazı anne babalar ise çocuğun altını ıslatma davranışı karşısında, çocuklarında bir problem olduğu konusunda ciddi bir endişe duyuyorlar.

altini islatan cocuklar icin bitkisel tedavi altina iseyen cocuk bitkisel ilaclar Altını Islatan Çocuklara Bitkisel Kür UygulayınGenellikle bir davranışın problem olup olmadığı her zaman kestirilemeyebilinir veya bir davranışın neye göre problem olarak kabul edeceklerini bilemeyebiliriz. Çocuklarda altını ıslatma davranışı da, ailelerin tam anlayamadıkları, bu yüzden de kontrol altına alamadıkları davranışlardan biridir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, 23 Nisan 2009 tarihli Esra Ceyhan‘ın sunduğu Esra Ceyhan’la programında gece altını ıslatan çocuklar için bitkisel çözüm sarı kantaron kürünü önermişti.

Sarı , hangi rahatsızlığa çözüm üretir?

9-10 yaşına gelmesine rağmen altını ıslatmaya devam eden çocuklar için kantaron ( veya sarı kantaron ) kürü çok iyi gelecektir.

Sarı Kantaron Kürü Nasıl Hazırlanır?

2 çay kaşığı kadar taze kantaron 1 su bardağı su içerisine ufalanır ve 5 dakika kadar kaynatılır ve demlenir. Her gün öğleden sonra olmak kaydıyla 1 defa içilir. Hazırlanan sarı kantaron kürü içersine tatlandırıcı katmayın.

için hazırlanan kantaron kürü gün kullanılmalı?

Hazırlanan kantaron kürü, gece altını ıslatan çocuklar için sarı kantaron kürü 15 gün süreyle ara verilmeden uygulanmalıdır.

Geçmiş olsun…

Benzer Konular:

  saracoğlu bitkisel ilaçlarieyen ocukibrahim saraçoğlu alt ıslatmaaltını ıslatan çocuğa bitkisel tedavialtını ıslatan çocuğa bitkisel tedavi ahmet marankialtını ıslatan çoçuklara bitkisel çözümaltını ıslatan çocukların tedavisialt ıslatmaya bitkisel çözümibrahim saraoglualt ıslatmaya bitkisel çözüm ahmet marankidut maskesi nasıl yapılıralt ıslatma marankiyhs-mystartdefaultaltını ıslatan çocukların bitkisel tedavisiibrahim saraçoğlu altını ıslatan çocukibrahim saraçoğlu gece altını ıslatmaalt ıslatma bitkisel tedaviibrahim saraçoğlu alt ıslatma kürüibrahim saraçoğlu altına kaçırmaahmet maranki alt ıslatmaya çözüm, ara   Altını Islatan Çocuklara Bitkisel Kür Uygulayın

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>