Bitkisel İlaçlar

İbrahim Saraçoğlu’nun Parkinson Hastalarına Tavsiyeleri- Parkinson Hastalığının Bitkisel Tedavisi


close

, Hastalığı,? İlaçları Nelerdir?, , Nasıl Yapılır, Bitkisel , , , İbrahim Saraçoğlu, İbrahim Saraçoğlu’nun Tavsiyeleri, İbrahim Saraçoğlu’ndan Tarifi, , , Saba Tümer’in İbrahim Saraçoğlu Programı.

Parkinson Tedavisi İçin Bitkisel Kürler:
Not: Her türlü bitkisel tavsiye de olduğu gibi bunlar hastalıklar için yardımcı ve alternatif tavsiyelerdir. Öncelikle doktorunuzun tavsiyelerine hassasiyetle uyunuz verdiği ilaçları düzenli olarak kullanmayı ihmal etmeyiniz.
-5 adet karabaş çiçeğini elinizle ufalayarak 1 su bardağı suya koyarak kısık ateşte 4 dakika kaynatı. 1 ay boyunca günde 1 kez düzenli olarak tüketilmelidir.

-Taze bakla (kuruda olabilir) yeteri kadar suda kaynatılarak suyu 1 ay boyunca içilir.

Benzer Konular:

  ibrahim saraçoğlu parkinson tedavisiparkinson bitkisel tedaviparkinson hastalığı bitkisel tedaviahmet maranki parkinson tedavisisaracoglu parkinson kurleriparkinson bitkisel tedavisiibrahim saraçoğlu’nun parkinson hastalarına tavsiyeleri- parkinson hastalığının bitkisel tedavisiparkinsona iyi gelen bitkilerparkinson hastalığının bitkisel tedavisiibrahim saraçoğlu el titremesi baklaparkinsona bitkisel çözümparkinsonun bitkisel tedavisiparkinsona iyi gelen yiyeceklerparkinson ilaçlarıİbrahim Saraçoğlu Parkinsonibrahim saraçoğlu parkinson için kürkarabaş otu titremeye faydasıparkinson bitkisel kürparkinson titremesine bitkisel cozumibrahim saracoglu parkinson karabas otu kuru,

3 Yorum »

 • cuma keleş

  sayın hocam bakla suyunu nasıl ayarlayacağız az veryoruz açılmıyor . Biraz fazla olunca salalantı yani istemsiz hareketler oluyor.Birde karabaşotunu birdan sonra içmeyecekmiyiz?Karabaşotunu günde bir defamı içeceğiz.(parkinson hastalğı için)YENİ KİTABINIZ NE ZAMAN ÇICAK? Saygı va selamlarımı kabul buurun.

 • ozlem

  Geçmiş olsun Cuma bey. Yazımızda parkinson hastalığıyla ilgili iki ayrı kürden bahsediyoruz şunu unutmayın aynı probleme etki eden iki yöntem hiçbir zaman aynı anda uygulanmaz burada verdiğimiz metodların yanlızca birini denemelisiniz ikisini bir arada değil. Herkesin bünyesi farklı olduğundan bu metodlardan hangisi size için iyi gelicektir sorusuna cevap vermem münkün değil. 15gün tercih ettiğiniz motodtan birini deneyin faydasını görürseniz devam edin göremezseniz iki hafta kadar ara verip diğerini kullanmaya başlayın. Yazımızdada okuduğunuz gibi karabaşotu günde 1 kez tüketilmeli fazlası tavsiye edilmez.
  Bakla tarifine gelince bir avuç içi baklayı 2 su bardağı suda kaynatmanız yeterli olucaktır.

 • SAYIN HOCAM ALLAH RIZASI ICIN YARDIMCI OLUN 7 YASINDA BI KIZIM VAR DOPAMIN EKSIKLIGINDEN NOBETLERI OLUYO SUAN MADAPOR KULLANIYO 6 AY BOYUNCA NOBETI OLMADI SIMDI NOBETLERI TEKRAR BASLADI BUDEFA ILAC DOZUNU ARTTIRMAYA BASLADIK NOBETI DURUDU AMA YAS BUYUDUKC

  Basarilar hocam

Yorum yapın

Yorum Yaz!