İbrahim Saraçoğlu’nun Parkinson Hastalarına Tavsiyeleri- Parkinson Hastalığının Bitkisel Tedavisi

2
341

Parkinson, Parkinson Hastalığı,? Parkinson İlaçları Nelerdir?, Parkinson Tedavisi, Parkinson Tedavisi Nasıl Yapılır, Bitkisel Parkinson Tedavisi, Parkinson Çayı, Parkinson Kürü, İbrahim Saraçoğlu, İbrahim Saraçoğlu’nun Tavsiyeleri, İbrahim Saraçoğlu’ndan Parkinson Çayı Tarifi, Saba Tümerle Bugün, Saba Tümer İbrahim Saraçoğlu, Saba Tümer’in İbrahim Saraçoğlu Programı.

Parkinson Tedavisi İçin Bitkisel Kürler:
Not: Her türlü bitkisel tavsiye de olduğu gibi bunlar hastalıklar için yardımcı ve alternatif tavsiyelerdir. Öncelikle doktorunuzun tavsiyelerine hassasiyetle uyunuz verdiği ilaçları düzenli olarak kullanmayı ihmal etmeyiniz.
-5 adet karabaş çiçeğini elinizle ufalayarak 1 su bardağı suya koyarak kısık ateşte 4 dakika kaynatı. 1 ay boyunca günde 1 kez düzenli olarak tüketilmelidir.

-Taze bakla (kuruda olabilir) yeteri kadar suda kaynatılarak suyu 1 ay boyunca içilir.

2 YORUMLAR

  1. sayın hocam bakla suyunu nasıl ayarlayacağız az veryoruz açılmıyor . Biraz fazla olunca salalantı yani istemsiz hareketler oluyor.Birde karabaşotunu birdan sonra içmeyecekmiyiz?Karabaşotunu günde bir defamı içeceğiz.(parkinson hastalğı için)YENİ KİTABINIZ NE ZAMAN ÇICAK? Saygı va selamlarımı kabul buurun.

    • Geçmiş olsun Cuma bey. Yazımızda parkinson hastalığıyla ilgili iki ayrı kürden bahsediyoruz şunu unutmayın aynı probleme etki eden iki yöntem hiçbir zaman aynı anda uygulanmaz burada verdiğimiz metodların yanlızca birini denemelisiniz ikisini bir arada değil. Herkesin bünyesi farklı olduğundan bu metodlardan hangisi size için iyi gelicektir sorusuna cevap vermem münkün değil. 15gün tercih ettiğiniz motodtan birini deneyin faydasını görürseniz devam edin göremezseniz iki hafta kadar ara verip diğerini kullanmaya başlayın. Yazımızdada okuduğunuz gibi karabaşotu günde 1 kez tüketilmeli fazlası tavsiye edilmez.
      Bakla tarifine gelince bir avuç içi baklayı 2 su bardağı suda kaynatmanız yeterli olucaktır.

CEVAP VER