Çarşamba , 8 Temmuz 2015
En Çok Sorulan >
Anasayfa » Bitkisel Bakım Setleri » Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi

Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi

Kırışıklıklar, Kırışıklıklar için doğal çözüm, Kırışıklıklar nasıl tedavi edilir, göz kenarlarındaki kırışıklıkların tedavisi, dudakkenarlarındaki kırışıklıklar, canlandırıcı yüz maskesi, nemlendirici yüz maskesi.

  • Bir adet salatalığı rendeleyin  elde edilen salatalık  suyunu süt ile karıştırılarak krem kıvamına getirin.  Hazırladığınız bu maskeyi yüz ve boyun bölgesine sürüp kuruyana kadar bekleyin. ılık su ile durulanır.
  •  Acı badem yağı, pirinç unu ve yumurta sarısını bir kaba koyarak karıştırın. Hazırlanan karışım krem kıvamına gelinceye kadar süt ile yoğurun. Elde edilen krem banyodan 1 saat  önce kırışıklıktan şikayet edilen bölgeye masaj yapılarak sürülür.
  • Ihlamur çiçeği ve yaprakları ezilerek süt ile karıştırılır. Elde edilen karışıma salatalık suyu eklenerek krem kıvamına gelene kadar karıştırılır Hazırlanan krem yatmadan önce cilde sürülür.
ara   Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>