Bitkisel İlaçlar

Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi


close

, için doğal çözüm, nasıl tedavi edilir, , dudakkenarlarındaki , ,

  • Bir adet salatalığı rendeleyin  elde edilen salatalık  suyunu süt ile karıştırılarak krem kıvamına getirin.  Hazırladığınız bu maskeyi yüz ve boyun bölgesine sürüp kuruyana kadar bekleyin. ılık su ile durulanır.
  •  Acı badem yağı, pirinç unu ve yumurta sarısını bir kaba koyarak karıştırın. Hazırlanan karışım krem kıvamına gelinceye kadar süt ile yoğurun. Elde edilen krem banyodan 1 saat  önce kırışıklıktan şikayet edilen bölgeye masaj yapılarak sürülür.
  • Ihlamur çiçeği ve yaprakları ezilerek süt ile karıştırılır. Elde edilen karışıma salatalık suyu eklenerek krem kıvamına gelene kadar karıştırılır Hazırlanan krem yatmadan önce cilde sürülür.

Benzer Konular:

  serap kunak pirinç maskesiserap kunaktan pirinç maskesipırınc maskesıserap kunak maskeleriferidun kunak pirinc maskesigöz kenarlarındaki kırışıklıklarserap kunak cilt maskesiyüzdeki kırışıklıklar için bitkisel yağlarserap kunak kil maskesiserap kunak yüz maskeleriferidun kunak pirinçserapkunakpirinçmaskesiyüzdeki kırışıklıklara çözümçörek otunun cilt kırışıklıklarnemlendirici yüz maskesiserapkunaktanpirinçmaskesiferidun kunak kırışıklık tedavisiserap kunaktan yuzucanlandirAn mqskeferidun kunaktan pirincin faydalari cildeserap kunak kirisik maskeleri,

Bu Konuyu Google'da Ara : Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi
Yorum yapın

Yorum Yaz!