Cumartesi , 30 Ağustos 2014
En Çok Sorulan >
Anasayfa » Bitkisel Bakım Setleri » Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi

Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi

Kırışıklıklar, , Kırışıklıklar nasıl tedavi edilir, , dudakkenarlarındaki kırışıklıklar, , nemlendirici yüz maskesi.

  • Bir adet salatalığı rendeleyin  elde edilen salatalık  suyunu süt ile karıştırılarak krem kıvamına getirin.  Hazırladığınız bu maskeyi yüz ve boyun bölgesine sürüp kuruyana kadar bekleyin. ılık su ile durulanır.
  •  Acı badem yağı, pirinç unu ve yumurta sarısını bir kaba koyarak karıştırın. Hazırlanan karışım krem kıvamına gelinceye kadar süt ile yoğurun. Elde edilen krem banyodan 1 saat  önce kırışıklıktan şikayet edilen bölgeye masaj yapılarak sürülür.
  • Ihlamur çiçeği ve yaprakları ezilerek süt ile karıştırılır. Elde edilen karışıma salatalık suyu eklenerek krem kıvamına gelene kadar karıştırılır Hazırlanan krem yatmadan önce cilde sürülür.

Benzer Konular:

  serap kunak pirinç maskesiserap kunaktan pirinç maskesiserap kunak maskeleriserap kunak kil maskesipırınc maskesıferidun kunak pirinc maskesigöz kenarlarındaki kırışıklıklarserap kunak cilt maskesiyüzdeki kırışıklıklara çözümyüzdeki kırışıklıklar için bitkisel yağlarserap kunak yüz maskelerikil maskesi kırışıklıklara iyi gelir mikil maskesi kırışıklıklara iyi gelirmiserapkunakpirinçmaskesiferidun kunak pirinçgöz kenarındaki kırışıklıklar nasıl giderilirnemlendirici yüz maskesiçörek otunun cilt kırışıklıklarserapkunaktanpirinçmaskesiferudun konak goz kenarındakı kırısıklar ıcın cozumu, ara   Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>