Bitkisel İlaçlar

Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi


, için doğal çözüm, nasıl tedavi edilir, , dudakkenarlarındaki , ,

  • Bir adet salatalığı rendeleyin  elde edilen salatalık  suyunu süt ile karıştırılarak krem kıvamına getirin.  Hazırladığınız bu maskeyi yüz ve boyun bölgesine sürüp kuruyana kadar bekleyin. ılık su ile durulanır.
  •  Acı badem yağı, pirinç unu ve yumurta sarısını bir kaba koyarak karıştırın. Hazırlanan karışım krem kıvamına gelinceye kadar süt ile yoğurun. Elde edilen krem banyodan 1 saat  önce kırışıklıktan şikayet edilen bölgeye masaj yapılarak sürülür.
  • Ihlamur çiçeği ve yaprakları ezilerek süt ile karıştırılır. Elde edilen karışıma salatalık suyu eklenerek krem kıvamına gelene kadar karıştırılır Hazırlanan krem yatmadan önce cilde sürülür.

Benzer Konular:

  serap kunak pirinç maskesi, serap kunaktan pirinç maskesi, pırınc maskesı, serap kunak maskeleri, feridun kunak pirinc maskesi, göz kenarlarındaki kırışıklıklar, serap kunak cilt maskesi, yüzdeki kırışıklıklar için bitkisel yağlar, serap kunak kil maskesi, serap kunak yüz maskeleri, serapkunakpirinçmaskesi, yüzdeki kırışıklıklara çözüm, feridun kunak pirinç, nemlendirici yüz maskesi, çörek otunun cilt kırışıklıklar, serapkunaktanpirinçmaskesi, feridun kunak kırışıklık için, yaz için yüz bakımı feridun kunak, dudakkenarlarındaki kırısıklıklar nasıl geçer,

Bu Konuyu Google'da Ara : Kırışıklıklar İçin Yüz Maskesi
Yorum yapın

Yorum Yaz!