Pazartesi , 1 Eylül 2014
En Çok Sorulan >
Anasayfa » Beslenme » Kuşburnu Kuşburnu Kuşburnu….

Kuşburnu Kuşburnu Kuşburnu….

Başlığın sizde merak uyandırdığının farkındayız. Amacımız da bu zaten. Yaz ve kış aylarında mutlaka tüketilmesi gereken bu çok özel şifalı “” bitkisinin özellikle kış aylarında çok sık rastlanan grip ve soğuk algınlıklarına önemli ölçüde fayda sağlaması. Bu konudaki geniş bir araştırma yapıp sizler için en doğru ve bilgilendirici makaleyi seçip yayınlıyoruz…

Kullanılması Önerilen hastalıklar: Enfeksiyonlara ve soğuk algınlıklarına karşı bedenin direncini artırarak grip, nezle gibi hastalıklara karşı dayanıklılık sağlar. Mide kramplarına ve sindirim sistemi zorluklarına karşı faydalıdır. İyi bir temizleyicisidir. Çok yoğun vitamin zenginliği nedeniyle gözlerin dostudur. Bitkinlik ve yorgunluk için de çok faydalıdır, vücudu dinlendirir, romatizma ağrılarını giderir. Güçlü bir bağırsak yumuşatıcısıdır.

kusburnu neye iyi gelir kusburnunun faydalari nelerdir nasil kullanilmali 150x150 Kuşburnu Kuşburnu Kuşburnu….Kullanım şekli ve dozu: 1 litre suya 1 çay bardağı konarak, 45 dakika orta ateşte kaynatılır. Bir saat demlenip süzüldükten sonra günde 3-5 çay bardağı .

İkinci bir terkip, 1 bardak kaynar suya 10 gram ezilmiş kuşburnu meyvesi konur, bir müddet demlenir, günde birkaç bardak içilir. Kuşburnu’nun marmelatı ve çekirdeğinden yapılan lapası şifadır.

Benzer Konular:

  kuşburnu şekere iyi gelirmikuşburnu kabızlığa iyi gelirmikuşburnu nasıl tüketilmelikuşburnu neye iyi gelirreflüye karşı kuşburnu marmelatıkuşburnu saça iyi gelirmikuşburnu pekmezi şeker hastalarınakuşburnu ültikere iyi gelirmikuşburnu pekmezi hemoroide iyi gelirmikuşburnu reflüye iyi gelirmikusburnu neye faydalikuşburnu nasıl tüketilmelidirKusburnu marmelati kansere iyi gelirmikuşburnu lapasıkusburnu cayi nelere iyi gelirkuşburnu çayı mideye iyi gelirmikuşburnu çayı mideye dokunurmukuşburnu çayı kabızlığa iyi gelirmi, ara   Kuşburnu Kuşburnu Kuşburnu….

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>