Bitkisel İlaçlar

Maydonoz Kürü Neye İyi Gelir – Nasıl Hazırlanır?


Yazı 05 Mayıs 2012 tarihinde eklendi. » Beslenme, Bitkisel İlaçlar, Hangi Bitki Neye İyi Gelir, Şifalı Bitkiler, Zayıflama |

Özellikle limonlu maydanoz kürü ile zayıflamak mümkündür. Düzenli bir şekilde 15 gün boyunca maydanoz kürü kullanılmasıyla zayıflama sağlanabilir. Maydanozun zayıflatıcı etkisinden faydalanmak için mutlaka limonla birlikte hazırlanıp tüketilmelidir.

Bu hususta limon zayıflamak için maydanoza katkı sağlar. Limonlu maydanoz kürüyle birlikte vücuttaki fazla su atılır, yağlar yakılır ve kilo verilir. Günde bir bardak maydanoz kürü tüketilir. Fakat 15 günden fazla limonlu maydanoz kürü tüketilmemesi çok önemlidir. Yoksa yarar yerine zarar görülebilir. 15 gün kadar kullanıldıktan sonra 10 gün ara verilmeli, arkasından tüketmeye devam edilmelidir.

Maydanoz Kürü ?

Limonlu maydanoz kürü, Maydanoz kürü yapımı için bir demet maydanoz saplarıyla birlikte alınır, yıkanır. 1 adet limon kesilerek suyu sıkılır. Öncelikle maydanozlar saplarıyla birlikte blendırdan geçirilir ve arkasından sıkılan limon suyu ile birlikte 2 bardak su maydanozlara eklenir ve tekrar blendırdan geçirilir. Maydanozlar iyice suyunu bıraktıktan sonra maydanoz kürü tüketime hazırdır.

Benzer Konular:

  maydanoz suyu zayiflatirmi,  suyu zayıflatırmı,  kuru zayıflatırmı, maydanoz kürü nasıl yapılır, maydanoz suyu zayıflatırmı yorumlar, maydanoz suyu kürü nasıl hazırlanır,  suyu zayıflatırmı yorumlar, maydanoz suyu kürü,  kürü neye iyi gelir – nasıl hazırlanır, feridun kunak maydanoz kürü, feridun kunak maydanozla zayıflama suyu, dr feridun kunak maydanoz kürü, maydanos limon maskesi, ferudunkunaktan maydanosile kur, feridun kunaktan maydanoz kürü, trigrisete limon kürü iyi gelirmi,

Yorum yapın

Yorum Yaz!