Çarşamba , 30 Temmuz 2014
En Çok Sorulan >
Anasayfa » Beslenme » Maydonoz Kürü Neye İyi Gelir – Nasıl Hazırlanır?

Maydonoz Kürü Neye İyi Gelir – Nasıl Hazırlanır?

Özellikle limonlu maydanoz kürü ile mümkündür. Düzenli bir şekilde 15 gün boyunca maydanoz kürü kullanılmasıyla zayıflama sağlanabilir. Maydanozun zayıflatıcı etkisinden faydalanmak için mutlaka limonla birlikte hazırlanıp tüketilmelidir.

Bu hususta limon zayıflamak için maydanoza katkı sağlar. Limonlu maydanoz kürüyle birlikte vücuttaki fazla su atılır, yağlar yakılır ve kilo verilir. Günde bir bardak maydanoz kürü tüketilir. Fakat 15 günden fazla limonlu maydanoz kürü tüketilmemesi çok önemlidir. Yoksa yarar yerine zarar görülebilir. 15 gün kadar kullanıldıktan sonra 10 gün ara verilmeli, arkasından tüketmeye devam edilmelidir.

maydonoz suyu kuru neye iyi gelir nasil hazirlanir zayiflatir mi 150x150 Maydonoz Kürü Neye İyi Gelir   Nasıl Hazırlanır?Maydanoz Kürü ?

Limonlu maydanoz kürü, Maydanoz kürü yapımı için bir demet maydanoz saplarıyla birlikte alınır, yıkanır. 1 adet limon kesilerek suyu sıkılır. Öncelikle maydanozlar saplarıyla birlikte blendırdan geçirilir ve arkasından sıkılan limon suyu ile birlikte 2 bardak su maydanozlara eklenir ve tekrar blendırdan geçirilir. Maydanozlar iyice suyunu bıraktıktan sonra maydanoz kürü tüketime hazırdır.

Benzer Konular:

  maydanoz suyu zayiflatirmimaydanoz kürü nasıl yapılırmaydonoz kuru nasil yapilirferidun kunak maydanoz kürümaydanoz kürü nasıl hazırlanırmaydonoz suyu zayıflatırmımaydanoz suyu kürümaydanoz suyu neye iyi gelirmaydonoz kürü yorumlarıkalanchoe çiçeği neye iyi gelirmaydanoz suyu kürü nasıl hazırlanırender saraç maydonoz kürü nasıl yapılırmaydanoz suyu zayıflatırmı yorumlarmaydonoz kuru zayıflatırmımaydonoz kürü neye iyi gelir – nasıl hazırlanırmaydonoz kürü nasıl hazırlanırmaydonoz kürü kaç kilo verdirirmaydonoz kürü neye iyi gelirmaydonoz kürü yapanlarmaydanoz ve limon suyu zayıflatırmı,

   Maydonoz Kürü Neye İyi Gelir – Nasıl Hazırlanır?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>