Çarşamba , 8 Temmuz 2015
En Çok Sorulan >
Anasayfa » Beslenme » Mide Bulantısına Ne İyi Gelir

Mide Bulantısına Ne İyi Gelir

mide bulantısı, nedenleri, tedavisi, doğal tedavisi, mide bulantısına, ne iyi gelir, doğal çözüm, zencefil, yoğurt,  muz, nane, karpuz, faydaları nelerdir?, nelere iyi gelir?,

Gün içinde olur olmadık zamanlarda ve birçok farklı sebepten dolayı gelen mide bulantısı insanın hayatını zehir edebiliyor. Uzmanlar mide bulantısı için ise sağlıklı ve bitkisel çözümler sunuyor.

ZENCEFİL

Mideniz bulanıyorsa, zencefilli bir şeker ya da zencefil çayı içebilirsiniz.

YOĞURT

Kemoterapiye bağlı mide bulantısına yoğurt çok faydalı olabilir. Hem mide bulantınız hafifleyecek hem de kemoterapinin yok ettiği bakterileri geri kazanacaksınız.

MUZ

Hem hafif hem de potasyum açısından zengin bu yiyecek midenizi rahatlatacaktır.

PİRİNÇ LAPASI

Çok iştah açıcı olmasa da, pirinç lapası mide bulantısına iyi gelir.

NANE

Zencefil gibi, nane de mide bulantısı için mükemmel ve pratik bir çözümdür. Naneli şeker yiyerek ya da nane çayı içerek mide bulantınızı hafifletebilirsiniz.

KARPUZ

Kulağa tuhaf gelebilir. Ancak istifra ettiyseniz vücudunuz susuz kalır ve karpuz yiyerek hem mide bulantınızı geçirir hem de kaybettiğiniz suyu geri alırsınız.

ara   Mide Bulantısına Ne İyi Gelir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>