Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Romatizma Kürü- Romatizma Hastalarının Dikkat Etmesi Gerekenler

0
223

Romatizma, Romatizma Çeşitleri, Romatizma Çeşitleri Nelerdir? Romatizma İlaçları Nelerdir?, Romatizma Tedavisi, Romatizma Tedavisi Nasıl Yapılır, Bitkisel Romatizma Tedavisi, Romatizma Çayı, Romatizma Kürü, İbrahim Saraçoğlu, İbrahim Saraçoğlu’nun Tavsiyeleri, İbrahim Saraçoğlu’ndan Romatizma Çayı Tarifi, Saba Tümerle Bugün, Saba Tümer İbrahim Saraçoğlu, Saba Tümer’in İbrahim Saraçoğlu Programı, Romatizma hastalarının Dikat etmesi gerekenler

9 Şubat Perşembe günü Show tv ekranlarında yayınlanan Saba Tümer’le bugün programına Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuktu programda romatizmadan boy uzatmaya, boy uzatmaktan saç dökülmesi, sivilce tedavisi, depresyon gibi çok sık karşılaşılan sorunlara dair doğal önerilerde bulundu. Programdaki bu tavsiyeleri ve daha fazlasını sayfamızdaki İbrahim Saraçoğlu’nun Önerileri linkinden takip edebilirsiniz.

Romatizma Kürü:
25-30 adet kurutulmuş taze kiraz sapı 1.5 bardak suya atılır 3 dk kaynatılır. 3 dk kaynattıktan sonra içerisine 4-5 gr (bir tutam) dişi ısırgan ilave edilerek 3 dk daha kaynatılır.
Günde bir defa 1 ay boyunca düzenli bir şekilde hazırlanan çay ılık olarak tüketilir.
İltihaplı Romatizma gibi ağır vakalarda ise ilk hafta günde 2 kez sonraki üç hafta boyunca günde 1 kez olmak üzere bir ay boyunca küre devam edilir.
(Not: Her türlü bitkisel tavsiye de olduğu gibi bunlar hastalıklar için yardımcı ve alternatif tavsiyelerdir. Öncelikle doktorunuzun tavsiyelerine hassasiyetle uyunuz verdiği ilaçları düzenli olarak kullanmayı ihmal etmeyiniz.)

Romatizma Hastalarının Dikkat Etmesi Gerekenler:
-Beyaz ekmekten uzak durun.
-Ağır tatlılardan (tere yağlı, bol şerbetli vs) uzak durun.
-Romatizma hastaları çok fazla pretein tüketmemelidir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER