Bitkisel İlaçlar

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Romatizma Kürü- Romatizma Hastalarının Dikkat Etmesi Gerekenler


Yazı 11 Şubat 2012 tarihinde eklendi. » Beslenme, Bitkisel İlaçlar, Hangi Bitki Neye İyi Gelir, İbrahim Saraçoğlu |

, , Nelerdir? Romatizma İlaçları Nelerdir?, , , , , , İbrahim Saraçoğlu, İbrahim Saraçoğlu’nun Tavsiyeleri, İbrahim Saraçoğlu’ndan Romatizma Çayı Tarifi, , , Saba Tümer’in İbrahim Saraçoğlu Programı,

9 Şubat Perşembe günü Show tv ekranlarında yayınlanan Saba Tümer’le bugün programına Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuktu programda romatizmadan boy uzatmaya, boy uzatmaktan saç dökülmesi, sivilce tedavisi, depresyon gibi çok sık karşılaşılan sorunlara dair doğal önerilerde bulundu. Programdaki bu tavsiyeleri ve daha fazlasını sayfamızdaki İbrahim Saraçoğlu’nun Önerileri linkinden takip edebilirsiniz.

Romatizma Kürü:
25-30 adet kurutulmuş taze kiraz sapı 1.5 bardak suya atılır 3 dk kaynatılır. 3 dk kaynattıktan sonra içerisine 4-5 gr (bir tutam) dişi ısırgan ilave edilerek 3 dk daha kaynatılır.
Günde bir defa 1 ay boyunca düzenli bir şekilde hazırlanan çay ılık olarak tüketilir.
İltihaplı Romatizma gibi ağır vakalarda ise ilk hafta günde 2 kez sonraki üç hafta boyunca günde 1 kez olmak üzere bir ay boyunca küre devam edilir.
(Not: Her türlü bitkisel tavsiye de olduğu gibi bunlar hastalıklar için yardımcı ve alternatif tavsiyelerdir. Öncelikle doktorunuzun tavsiyelerine hassasiyetle uyunuz verdiği ilaçları düzenli olarak kullanmayı ihmal etmeyiniz.)

Romatizma Hastalarının Dikkat Etmesi Gerekenler:
-Beyaz ekmekten uzak durun.
-Ağır tatlılardan (tere yağlı, bol şerbetli vs) uzak durun.
-Romatizma hastaları çok fazla pretein tüketmemelidir.

Benzer Konular:

  romatizma ilaçlarıibrahim saraçoğlu kiraz sapı çayı nasıl yapılıribrahim saraçoğlu romatizma kürüferidun kunak kiraz maskesiibrahim saraçoğlu romatizma tedavisibitkisel romatizma ilaçlarıibrahim saracoglu romatizmailtihaplı romatizma ilaçlarıromatizma çayıferidun kunak romatizmaromatizma tedavisi bitkiselromatizma ilaçları nelerdiribrahim saraçoğlu saba tümer programıkiraz sapı çayı ibrahim saraçoğluferidun kunak iltihaplı romatizmadr feridun kunaktan iltihapli romatizmanin kesin cozumu nedirdr feridun kunaktan iltihapli romatizma icin kesin cozum nedir,

Yorum yapın

Yorum Yaz!