Bitkisel İlaçlar

Sperm Çoğaltıcı bitkiler…


closeBu yazı 4 yıl 5 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Sperm attırmak için kürler:

Sperm eksikliğinden dolayı çocuk sahibi olamayan pek çok insanımız var malesefki. Bu sorun yüzünden çocuk yapma hayalleri çok pahalı olan pek çok tedavi yöntemleri de denenerek halledilmeye ç.alışılıyor. Bu makalemizde bu sorunu bitkisel açıdan hemde çok cüzi miktarlar ödeyerek aldığınız doğadan gelen şifalı sayesinde bir ilerleme kaydedeceğiniz pek çok kür bulunmakta incelemenizi tavsiye ederiz…

GEREKLİ MALZEMELER:

(tüm malzeler, çekilerek, toz haline getirilmiş olmalı)
* 700 gr bal
* 2 tatlı kaşığı toz haline getirilmiş harnup (keçiboynuzu),
* 2 tatlı kaşığı akırıkarha,
* 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu,
* 1 tatlı kaşığı toz zencefil,
* 1 tatlı kaşığı soğan tohumu,
* 1,5 tatlı kaşığı sahlep,
* 1 tatlı kaşığı kebabe (kebabiye),
*1 tatlı kaşığı tere tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kimyon,
* 1 tatlı kaşığı günlük sakızı,
* 1 tatlı kaşığı karanfil,
* 1 tatlı kaşığı havuç tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kereviz tohumu,
*1 tatlı kaşığı tarçın,
* 1 tatlı kaşığı kırmızı ginseng,
* 1 tatlı kaşığı hardal tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kişniş,
* 1 tatlı kaşığı siyah turp tohumu,
* 1 tatlı kaşığı çakşır kökü,

* 50 gr arısütü,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemeleri, cam bir kap içerisinde, tahta bir kaşık ile, loş bir yerde hazırlayın. (Arısütü, güneş veya ışık gördüğü zaman, özelliği bozulduğu için, loş yerde hazırlanması gerekmektedir. ) Karışımı, güneş görmeyen, serin bir dolapta kavanozda saklayın. Akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı, sabah kalktığınızda da 1 veya 2 tatlı kaşığı tüketin. en az 2-3 ay kullanılmalıdır. (Hüseyin Ermiş Aktar,Aktar Hüseyin Ermiş,,Bebek Sahibi Olmak İstiyorum,Bebek Sahibi Olmak İçin,Bebek Sahibi Olma,Sperm Azlığı,Sperm Azlığı Tedavisi,Sperm Artırıcı,Sperm Artırıcı Yiyecekler,Sperm Artırıcı Bitkiler,Sperm Artırıcı Şifalı Bitkiler,Sperm Attırıcı Bitkiler,Sperm Artırma,Sperm Çoğaltma,Sperm Çoğaltıcı bitkiler)

BÖĞÜRTLEN SUYU ;
Bu macunla birlikte, böğürtlen kökü suyunu da içmeniz gerekir. böğürtlen köü suyunun hazırlanı ise;
400 gr böğürtlen kökü 6 lt suda 30-40 dak. kaynatın. Süzdükten sonra, cam bir kaba koyup, buz dolabına yerleştirin. Sabah akşam aç karnına, birer çay bardağı için.

Benzer Konular:

  sperm eksikliğisperm çoğaltan besinlersperm çoğaltmak içinsperm azliginin caresi nedirsperm eksikligine ne iyi gelirsperm eksikliğine bitkisel çözümsperm azlığı bitkisel tedavisisperm çogaltmak için ne yemek lazımsperm çoğaltmak için ne yemem gereksperm covaltan yiyeceklersperm olusmasi icin neyapilirsperm eksikliği nasıl giderilirsperm neden su gibi geliyorahmet marankinin sperm cogaltmak icin macunbeyaz dut siperi mi çogaltırmıçocuğum olmuyor bitkisel çözümerkek siper eksikligi gideqmeerkeklerde sperm eksikliği nasıl giderilirFeridun kunak sipermferidun kunak sperm azligi,

Bu Konuyu Google'da Ara : Sperm Çoğaltıcı bitkiler…

2 Yorum »

  • SiNA BAHARAT VE ŞİFALI BİTKİLER

    sina baharat sperm artırıcı kür var mı?

  • memo

    ALLAH razı olsun sizden inş alacagız kucagımıza sina baharat recep ergun tşk

Yorum yapın

Yorum Yaz!