Cumartesi , 19 Nisan 2014


En Çok Sorulan >
Anasayfa » Etiket Arşivi: mersin yaprağı

Etiket Arşivi: mersin yaprağı

Adale kasılmalarında yapılacaklar

Bir veya bir grup kasın ani ve istemsiz ola­rak kasılmasına kramp adı verilir. Daha ziyade baldır adalelerinde görülür. Bacak .çeriye doğru bükülür, düzgün kuvvetli bir masaj yapılırsa Benzer Konular:  ibrahim saraçoğlu ayak krampları, ibrahim saracoglu kramp, ibrahim saraçoğlu kas kasılması, kas kuvvetlendirmek için ibrahim saraçoğlu, kas krampi ibrahim saracoglu, kas kasılması için ne yapılır ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu kramplara, adale agrısına sıcak iyi gelirmi, feridun kunak mide kasılması, feridun kunak ... Devamını Oku »

Ağız-Boğaz İltihabı

  Ağız boğaz iltihabına uygulanacaklar; - Nar kabuğu 10 gram. Şap— 1 gram. Bal —50 gram. Su —-250 gram. Hepsi kaynatılır Benzer Konular:  Boğaz iltihabı nasıl geçer, boğazdaki iltihap nasıl geçer, boğazım iltihaplandı, şap neye iyi gelir, boğaz iltihabı nasıl giderilir, maydonoz suyu iltihap söktürürmü, boğazımda iltihap var, maydanoz iltihap söktürürmü, boğazda iltihaplanma nasıl geçer, nar kabugu nasil kurutulur, feridun kunak boğaz iltihabı, boğazda iltihaplanma, boğazım iltihaplanmış, dr ferudun kunak bogaz iltihabı, boğaz iltihabı nasıl ... Devamını Oku »

Şeker (Diyabet) Hastalığının Bitkisel Tedavisi – Şeker Hastalığına Ne İyi Gelir?

Şeker hastalığı bitkisel tedavisi, diyabet hastalığı bitkisel tedavisi, şeker hastalığına hangi bitki iyi gelir, diyabet hastalığına hangi bitki iyi gelir, şeker hastalığı bitkisel tedavisi nasıl yapılır, hangi bitkiler şeker hastalığına iyi gelir? Benzer Konular:  şeker hastalığına iyi gelen bitkiler, serap kunak biyografi, şeker hastalığına ne iyi gelir, feridun kunak şeker hastalığı, şekere ne iyi gelir, zeytin yaprağı şeker hastalığına iyi gelirmi, şeker hastalığına hangi bitkiler iyi gelir, yer ... Devamını Oku »